DEPREM HAKKINDA DUYURU

Değerli Üyelerimiz,

Öncelikle tüm ülkemizi yasa boğan deprem felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza ve meslektaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

Bildiğiniz üzere bu günlerde rekonstrüktif cerrahi gereksinimi olan birçok hasta hem deprem bölgesindeki hastanelere hem de çevre illerdeki hastanelere yönlendirilmektedir.  Bu hastaların bir kısmı mutlaka ileri düzey mikrocerrahi onarımlara ihtiyaçları olacaktır.

Kamu hastanelerin üzerindeki yükü göz önünde bulundurursak, bölge hastanelerinde görev yapan ve kısmen bu depremden etkilenen var gücüyle devamlı bu hastaların tedavisi için çalışan meslektaşlarımız tükenme ve shift sendromu ile karşı karşıyadır. Meslektaşlarımıza omuz ve destek vermek amacıyla 3-5 günlük periyotlar şeklinde, bu bölge hastanelerine destek sağlamak için halihazırda kamu hastaneleri dışında görev yapan ve Rekonstrüktif Cerrahi konusunda tecrübesi olan siz üyelerimizden destek bekliyoruz.

Sağlık bakanlığına ulaştırılmak üzere bölgede ve bölgeye yakın hastanelerde gönüllü olarak çalışmak isteyen meslektaşlarımızın bir listesini çıkarmak istiyoruz.

Rekonstrüktif cerrahi deneyimi olan ve görev almak isteyen meslektaşlarımızın gitmek istedikleri tarih aralığını da belirtecek şekilde iletişim bilgilerini içeren bir notu bizlere ulaştırmalarını talep ediyoruz.

İletişim için doğrudan RMCD genel Sekreteri Doç. Dr. Osman Akdağ’a telefon/Whatsapp veya e-mail ile talebinizi yazabiliriz.

Tel GSM//Whatsapp : 0 532 152 0542
e-mail: [email protected]
 

Saygılarımızla

REKONSTRÜKTİF MİKROCERRAHİ DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

Gönüllü üyenin
Ad Soyad:
E mail:
Tc no:
Bulunduğu kurum ve il:
Görev almak istediği tarih aralığı: